Witaj
Mam nadzieję, ze udało Ci się zainstalować program DIETETYK i wykonałaś zadania domowe. Więc masz już pojęcie na temat Swojego obecnego stylu odżywiania oraz wiesz jak wypić 8 szklanek wody i dostarczyć w każdym dniu 5 porcji warzyw i owoców

RECEPTA 5

8. A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE

Nie jest tak, że masz nadwagę bo jesz za dużo, tyjesz ponieważ jesz za mało, oczywiście chodzi dostarczanie składników odżywczych a nie ilości pożywienia.
Twój Organizm potrzebuje ok.100 składników odżywczych na dobę w odpowiednio zbilansowanych proporcjach. Jeżeli nie dostarczasz ich, organizm robi 3 rzeczy:
1. Zwalnia metabolizm, bo magazynuje energię dlatego często jesteśmy zmęczeni.
2. Zaczyna odkładać więcej tłuszczu ponieważ myśli że głoduje.
3. W wyniku niedoboru tylko jednego składnika wysyła Ci sygnał daj mi „COŚ” wtedy sięgasz po różne szybkie jedzenie, które w większości jest oparte na węglowodanach.

Diety, jedzenie mniejszych ilości to tylko pozorne rozwiązanie problemu, bo nadal organizm ma niedobory wartości odżywczych i często dochodzi do efektu JO-JO ale wracająca waga to już sam tłuszcz i po każdej niedoborowej diecie twój organizm jest w coraz gorszej kondycji.
Wiesz już jak ważne są: proteiny, błonnik i woda teraz należy dostarczyć do organizmu 100 niezbędnych dla niego składników ale w odpowiednich proporcjach i to jest skuteczne rozwiązanie twojego problemu.
Potrzebujesz usunąć PRZYCZYNĘ NADWAGI! Za 2 dni >RECEPTA<, która będzie rozwiązaniem Twojego problemu!

9. CZAS NA PODSUMOWANIE

Już wiesz, że żeby Odchudzanie miało sens musi się zacząć w Twojej głowie to fundament na którym można budować wyniki bez tego się nie uda osiągnąć trwałych rezultatów. Masz to już za Sobą?

Mam nadzieję, że pamiętasz o swoim Celu i wiesz po co to robisz oraz rozumiesz dlaczego należy go zapisać i podzielić na mniejsze etapy.
Wiesz że tak naprawdę nic na siłę NIC NIE MUSISZ ale jak zechcesz wszystko MOŻESZ. Wiesz, że proces redukcji wagi zależy od ujemnego bilansu energetycznego czyli musisz codziennie zjeść min. 500 kcal mniej niż wynosi Twój metabolizm. Rozumiesz jakie znaczenie dla Twojej diety mają proteiny, które kontrolują Twój apetyt oraz pracują nad trwałym podniesieniem twojego metabolizmuoraz formują Twoja sylwetkę.

Pamiętaj kilogram masy mięśniowej spala 28 kcal a tłuszcz tylko 4 kcal. Wiesz, ze detoksykacja i oczyszczenie organizmu ma bezpośrednie znaczenia dla szybkości i skuteczności Odchudzania, więc błonnik i woda to podstawa kazdej diety.

Wiesz jak istotne jest właściwe odżywienie Twoich komórek i wiesz, że trwały wynik zależy od usunięcia przyczyny Nadwagi a nie tylko skutków!

Mam nadzieję, że MASZ JUŻ OPRACOWANY Twój Bilans Wellness codziennie wysyłamy ZAMÓWIONE opracowania. Jeżeli jeszcze nie dotarł do Ciebie to otrzymasz go w ciągu kolejnych 48 godzin.
Możesz go jeszcze ZAMÓWIĆ jeżeli gdzieś Ci to uciekło:)

Jeżeli systematycznie czytasz RECEPTY jesteś dobrze przygotowana na rozwiązanie Twojego problemu i jeżeli to jest Twój CEL a nie tylko marzenie to już za 2 dni możemy zabrać się do Pracy!
ZOBACZYSZ JAK to zrobić PROSTO I SKUTECZNIE!

Lektura uzupełniająca: ZDROWE PRZEKĄSKI W DIECIE

Jeżeli masz pytanie wpisz je poniżej

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  wszystkie prawa zastrzeżone & Centrum Promocji Wellness

  Dodaj komentarz