Witam Serdecznie w programie
RECEPTA NA IDEALNĄ FIGURĘ

Otrzymasz od nas prostą i skuteczną Receptę na poprawienie Swojej figury i swojego samopoczucia.
Nie jest to Kurs teoretyczny czyli kolejne informacje na temat diet, jadłospisów co wolno czego nie wolno Ci jeść. Nie jest to kolejna „cudowna dieta” tylko PRAKTYCZNE zalecenia do wprowadzenia w życie.

Nasza Recepta na Idelaną Figurę to uniwersalne zasady podczas Odchudzania, z których niewiele osób korzysta, bo więksozść wybiera drogę na skróty!

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej sprawdzonej metody na skuteczne i zdrowe Odchudzanie, śledź uważnie wszystkie 5 RECEPT, które krok po kroku pozwolą Ci zrozumieć jak skutecznie rozwiązać w Twoim przypadku problem nadwagi. Oczywiście z samego czytania nic nie wyniknie więc postaraj się na bieżąco wdrażać w życie nasze wskazówki!

JEŻELI CZEGOŚ NIE ROZUMIESZ PYTAJ – Chętnie odpowiem

ZACZYNAMY i pamiętaj, ze zawsze możesz do nas napisać jeżeli będziesz mieć Pytania
Dzisiaj zajmiemy się istotnym elementem „mój Pacjencie”, tym co masz w GŁOWIE!
Wiesz o tym, że Odchudzanie zaczyna się w Głowie? Jeżeli to czytasz to znaczy, że przez myśl przemknęło Ci „zrzucę trochę kilogramów”. Ważne żeby na tym nie poprzestać tylko zacząć działać.

RECEPTA 1

1. ZMIEŃ SPOSÓB MYŚLENIA

Dieta kojarzy się z wyrzeczeniami, z niesmacznymi posiłkami, brakiem energii i sytości. Nikt z nas tego nie lubi. Dlatego ważne żeby nie poddawać się magii reklam .. „w ciągu 10 dni zrzucisz 14 kg”

Tylko pomyśl, że Twój nadwaga nie powstała z dnia na dzień! To proces, który trwał kilka lub kilkanaście miesięcy a może kilka lat!
Więc potrzeba teraz czasu żeby ZDROWO SCHUDNĄĆ i wyeliminować problem efektu JO-JO. Pomyśl co odpowiednio zbilansowana zdrowa dieta jest w stanie zrobić dla Ciebie!
Zacznij kojarzyć Twoją dietę z przyjemnościami np. Wszyscy mówią, że fajnie wyglądam, jestem zadowolona z odbicia w lustrze i czuję się z tym doskonale, mam dużo więcej energii i dobra kondycję i co najważniejsze dobrze się czuję nad czym nie każdy się zastanawia
ale jak mówił J. Kochanowski ..”zdrowie, Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie , Kto Cię stracił”.. wiec zadbajmy o nie TERAZ!

Tych pozytywnych zmian i rzeczy możesz znaleźć więcej…Więc zmień Swój sposób myślenia. Twój mózg przeprogramuje się i automatycznie będziesz mieć motywacje do działania.

Zacznij kojarzyć dotychczasowe niekontrolowane przyjemności np. chipsy, frytki, ciastka, coca-cole, tłuste jedzenie, lenistwo i brak ruchu z negatywnymi skutkami jak otyłość, brak samo akceptacji, stres i przemęczenie oraz podatność na różne choroby, które są wynikiem złego Odżywiania jak nadciśnienie, choroba wieńcowa, cukrzyca typu 2, niektóre nowotwory…tak, tak TO PRAWDA !

ZADANIE NA DZIŚ

1. Usiądź wygodnie i zastanów się nad celem jaki chcesz osiągnąć. Co skłoniło Cię do tego, że to teraz czytasz?
Tylko ciekawość „może dowiem się czegoś nowego” czy może faktycznie chcesz coś dla Siebie zrobić?
Jeżeli szukasz sposobu na być może kolejne Odchudzanie to koniecznie określ wynik jaki chcesz osiągnąć i zapisz go w zeszycie to będzie Twój dzienniczek odchudzania.

2. Twój główny cel podziel na poszczególne etapy. Łatwiej będzie go
osiągnąć i kontrolować wyniki. Pamiętaj cel schudnę 10 kg to nie jest Cel tylko marzenie!
Szybko się zniechęcisz widząc ubytki np. 0,5 kg na tydzień. Ale Cel schudnę 1kg w tym tygodniu to dobry i realny cel !

Zadanie wykonane…nie? To weź zeszyt lub notatnik i wpisz Swój Cel.
Odchudzanie tak jak dom buduje się na podstawie planów. Twój cel i zmiana sposobu myślenia jest fundamentem Twojego Odchudzania.

Na dzisiaj to już koniec, może nie było Twórczo ale bez zmiany sposobu myślenia Twoja próba nie powiedzie się same dobre chęci nie wystarczą. Wiem co mówię przez nasze ręce przeszło już tysiące pacjentów.

Lektura uzupełniająca: NADWAGA TO NIE TYLKO PROBLEM ESTETYCZNY

Jeżeli masz pytanie wpisz je poniżej

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  wszystkie prawa zastrzeżone & Centrum Promocji Wellness

  3 odpowiedzi na

  1. Hanka pisze:

   Świetny pomysł, skorzystam z porad

   • Angel pisze:

    Opisane przez Panią problemy ztoowrdne moga sprzyjać tyciu i utrudniać odchudzanie.Dlatego w Pani przypadku ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta. Przede wszystkim, aby zredukować nadmiar masy ciała powinna Pani zredukować ilość kalorii w codziennym żywieniu ale nie wartości odżywczych co często idzie z sobą w parze.Być może problem tkwi w niskiej przyswajalności wartości odżywczych?Proszę zwrf3cić uwagę na regularnie spożywane posiłki, wybierać produkty jak najmniej przetworzone, wykluczyć nadmiar cukrf3w prostych oraz tłuszczf3w nasyconych.W diecie powinno znależć się chude mięso, ktf3re jest źrf3dłem żelaza oraz ryby, ktf3re zawierają duże ilości nienasyconych kwasf3w tłuszczowych,warzywa i owoce, ktf3re są źrf3dłem błonnika, produkty pełnoziarniste. W diecie powinna rf3wnież znaleźć się odpowiednia ilość białka, ktf3re znajdziemy w chudym mięsie, rybach, nabiale, nasionach roslin strączkowych jak soja, groch, soczewica.Istotne może być dla Pani zwiększenie beztłuszczowej masy ciała co w naturalny sposf3b poprawi Pani metabolizm

  2. ŚWIĄTEK ANNAMARIA pisze:

   JESTEM OSOBĄ CHORĄ,BIORĘ DUZO LEKÓW,PO KTÓRYCH JEST RÓŻNIE.JESTEM WEGETARIANKĄ,PROLEM SŁODYCZY I PODJADANIA MAM ZA SOBĄ,PIJĘ DUZO WODY I WAŻĘ 85 KG,PRZY WZROŚCIE 154……

  Dodaj komentarz