Witaj serdecznie

Czy masz już zapisany Swój cel w zeszycie i określony czas kiedy chcesz go osiągnąć? Wiesz dlaczego chcesz schudnąć? Pamiętaj to Twój PLAN bez niego NIC nie osiągniesz!

Doskonale wiesz, że Dom postawiony bez planu nie ma prawa stanąć?

RECEPTA 2

2. MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE NIC NIE MUSISZ!

Diety odchudzające niosą ze sobą różnego typu zakazy i nakazy. Zapomnij o słowach: nie mogę, muszę, nie wolno.
Używaj słów: zrobię to, to wyjdzie mi na zdrowie, mogę to zrobić. Zacznij myśleć (wszystko mogę ale nie wszystko jest korzystne dla mnie).
Pamiętaj, Twój organizm w podziękowaniu za dbanie o siebie odwdzięczy się i pomoże Ci w odchudzaniu. Najważniejsze jest koncentrowanie się na sposobach JAK np. nie zjeść „ciepłej bułeczki” i czym ją zastąpić a nie na powodach DLACZEGO jej nie zjeść przecież to tylko taka mała bułeczka, zjem ją ale tylko dzisiaj…..

Czy wiesz PO CO TO ROBISZ ?
Wyobraź Sobie jak to będzie gdy już zrzucisz te niechciane kilogramy. Przypomnij Sobie jak fajnie jest zmieścić się w ulubione jeansy i jak będziesz wyglądać mając mniejszy rozmiar ubrania. Pamiętaj wizualizacja Twojego nowego JA jest dla Ciebie bardzo
istotna.
Skoncentruj się na CELU, tym który zapisałaś w zeszycie i zachowaj silną wolę.
Idzie nam całkiem dobrze, teraz już rozumiesz, że Odchudzanie zaczyna się w głowie? Nigdy o tym nie należy zapominać więc zalecam dzisiaj myślenie to przecież czynność która zapewniam nie boli!

3. JAK TO JEST Z TYM ODCHUDZANIEM?

Musisz do Pracy zaprosić Swój metabolizm, który odpowiada jak szybko będziesz tracić wagę. Podstawowa zasada to mniej zjeść niż Twój organizm spali TEORETYCZNIE zrozumiałe ale to nie jest do końca w PRAKTYCE takie proste!
Głodzenie się to nie jest rozwiązanie! Głodówka 1-2 dniowa pomoże oczyścić organizm ale nie zrzucić zbędne kilogramy! Może już to znasz i wiesz, że waga zaraz wraca!

Żeby organizm spalał kalorie musi mieć energię więc pamiętaj jedź co 2-3h, 4-5 posiłków dziennie i staraj się robić to systematycznie nie zapominaj o tym również podczas weekendów. Odchudzanie to proces podczas, którego „weekendowa dyspensa” jest nie wskazana. Tutaj wiele osób popełnia błąd zapominając, że weekendy to ponad 20% czasu w skali miesiąca.

Pamiętaj też, że posiłki to kalorie więc trzeba uważać z czego i jak przygotujemy dany posiłek czasem tylko nieumiejętna obróbka produktów podnosi jego kaloryczność o 20-50% a przy okazji likwiduje wartości odżywcze.

Cała sztuka Zdrowego odchudzania polega na dostarczeniu do Twojego organizmu wszystkich wartości odżywczych, witamin i minerałów w odpowiednio zbilansowanych proporcjach przy ograniczeniu wartości kalorycznej spożywanych posiłków o min.500 kalorii poniżej Twojego metabolizmu. Proste prawda? Ale jak jeść często a dostarczać mało kalorii? Wiem, wiem, chcesz zapytać „jaki jest mój metabolizm”

To sprawdzimy już niedługo, następną Receptę otrzymasz za 3 dni

Lektura uzupełniająca: ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE W PRAKTYCE

Archiwum: RECEPTA 1

Jeżeli masz pytanie wpisz je poniżej

  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  wszystkie prawa zastrzeżone & Centrum Promocji Wellness

  Dodaj komentarz